محل تبلیغات شما

حمید مظاهری راد

تا آنجایی که از پیام های امام راحل در ذهن این کهنه سرباز سالهای رنج و استقامت بیاد مانده، یادآوری است که بر جنگ فقر و غنا داشتند.  ‏‏تأکید فراوان حضرت امام(ره) در این زمینه درسی به پیروان خود بود که اساساً اعتقاد به‏ ‏جنگ فقر و غنا» یکی از مهمترین مشخصه ها و عمده ترین مرز دیدگاه اسلام ناب‏ ‏محمدی(ص) با دیدگاه های دیگر است. ‏امروز کار ما به جایی رسیده که اغنیایی که از فرودستی به فرادستانی چیره دست مبدل گردیده اند، نماینده به مجلس و انجمن های شهری می فرستند و به قول خودشان در زمانی نه چندان دور تصمیم گیران، حکمرانان کشور و دولت را تعیین خواهند نمود.

در آیاتی از قرآن مفسرین این نکته ی مهم را یادآور می گردند که: اگر کسی در مقابل ظالمان سکوت کند، با ایشان در ظلم و نتیجه آن مشارکت خواهد کرد. ظلم در سه سطح ظلم به خداوند مانند شرک و کفر و نفی آیات قرآن، ظلم به دیگران مانند قتل و ی و نیز ظلم به نفس مانند پیروی از هواهای نفسانی است. متاسفم که امروز شاهد آن هستیم که سکوت کنندگان در مقابلِ غارت بیت المال را ملتزم به اسلام عزیز برشمرده و آقای #اکبراعلمی را که بدون ملاحظه ی احدالناسی "مدام بر سر ناعدالتی ها فریاد برمیاورد" را با عنوان عدم التزام به اسلام و نظام اسلامی رد صلاحیت نموده اند.

نمی دانم کدامین ت موجب گردیده هر چقدر جلوتر می رویم مجالس شورا از انسان های فرهیخته، عقلا و نخبگان، دلسوزان، منتقدان و در کل مومنین واقعی با بهانه ی عدم التزام به دین مقدس اسلام تهی تر گردیده و محفلی می گردد از دورهمی ساکتین و

در چند روز گذشته شاهد بودم که فرمانداران سابقی که در دوران تصدی گری شان به آقای اعلمی در هیئت های اجرایی صلاحیت داده بودند از کرده ی خود شاد و مسرور بوده و آن را از افتخارات دوران حکمرانی خویش قلمداد می نمودند.

هر چقدر در حافظه ی تاریخی ملت های مسلمان و دوران ائمه ی اطهار و صالحان غور و تامل می نمایم موردی را سراغ نمی یابم که در آن عافیت طلبان و ساکتین در مقابل فساد، تباهی و تبانی مسلمانِ واقعی قلمداد و منتقدین و فریاد برآوردگان بر سر کجی ها و ناراستی ها به همین جرم از خدمت به محرومان و مستضعفان محروم گردند.

تاریخ اسلام پر است از کارگزاران، اعضا کابینه، استانداران و فرماندارانی که بدلیل خطاها، لغزش ها و همنشینی هایشان با مفسدین، سرمایه سالاران و فرومایگانی که از ائمه و امامان معصوم نامه های عتاب آلود دریافت نموده و عزل شدند و ما را چه شده که در این کشور همنشینی با رانت خواران و زیاده خواهان مزیتی مثال زدنی بشمار می رود و مبارزه با آنان خط قرمز بحساب می آید.

اینجانب که چندین دوره در انتخابات مجلس کاندیدا شده و پس از تائید صلاحیت در حالیکه قصدی برای ادامه ی کار نداشته و فقط زمان انتخابات را در این وانفسایِ حاکمیت رسانه های میلی و پروپاگاندای عظیم رسانه ای مال اندوزان، به عنوان تریبونی برای انتقال افکارم به شمار می آوردم و از آن بهره می بردم و انصرافم از ادامه ی حضور نه به دلیل فشار گروه های ذی نفع و . که بدلیل اعتقادم بوده است اعلام می دارم که اگر این بار کاندیدا می شدم و تائید می گردیدم یقینا بر دینداری خویش شک نموده و به اسلام راستین و واقعی رسول الله روی می آوردم.

در پایان امید آن را دارم که حق انتخاب کنندگی بنده را با تائید مسلمان واقعی و ابرانسان ایستاده بر آرمان به من باز گردانند.   

من هم به اسلامی که شما می شناسید مومن نیستم.

جناب آقای روحانی خطا کردید.

جان گرفته شده انسانی را بازیچه اغراض سیاسی نسازیم

های ,ی ,اسلام ,ها ,ظلم ,واقعی ,در این ,ها و ,به اسلام ,که از ,که در

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پدیدهِ مِعماری کتابخانه عمومی طباطبایی نژاد اردستان